Expertkominki.pl to Twój zaufany partner w zakresie instalacji hydraulicznych. Z naszą siedzibą w Szczecinie, z dumą świadczymy usługi dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, zapewniając kompleksową obsługę w zakresie projektowania, montażu, oraz modernizacji systemów hydraulicznych i wodno-kanalizacyjnych.

🔥 Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli domów jednorodzinnych. Z ponad 1500 zrealizowanymi instalacjami, posiadamy bogate doświadczenie i umiejętności, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Oferujemy:

  • Montaż instalacji hydraulicznych: Nasze systemy są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności i niezawodności, zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego klienta.
  • Instalacje wodno-kanalizacyjne: Skonstruowane z wysokiej jakości materiałów, nasze instalacje są trwałe i spełniają wszystkie obowiązujące normy.
  • Modernizacja kotłowni: Poprawiamy efektywność energetyczną i bezpieczeństwo istniejących kotłowni, stosując nowoczesne rozwiązania i technologie.

🏡 Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, dbając o każdy detal i dostosowując się do specyficznych wymagań naszych klientów. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz profesjonalnym podejściem.

📍 Zapraszamy do odwiedzenia nas przy Santockiej 39, 71-084 Szczecin. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerami 505 905 294 lub 517 084 232, lub napisz na adres info@expertkominki.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na konsultację.

Kordian Duda
Kordian Duda
2024-03-21
Wszystko zrobione zgodne z ustaleniami. Miła i fachowa obsługa. Polecam i zachęcam do kontaktu z p. Kamilem
Myown Viruss
Myown Viruss
2024-02-13
Mogę spokojnie polecić tą firmę. Dobrali mi pasujący kominek. Przyjechali, zamontowali i posprzątali. Wszystko odbyło się profesjonalnie i tak jak należy.
Piotr K
Piotr K
2024-02-11
Rewelacyjna obsługa i doradztwo podczas zakupu, świetny kontakt, wykonanie i czystość pracy bez zastrzeżeń. Firma warta polecenia na 100%
Mariola Maluk
Mariola Maluk
2024-01-26
Współpraca na najwyższym poziomie.Wybór kominka, kontakt z klientem,montaż ; wszystko umiejętnie ,sprawnie i fachowo.Polecam
garrett garrett
garrett garrett
2024-01-16
Fachowe doradztwo
Robert Gomułka
Robert Gomułka
2024-01-14
Szczerze polecam tą firmę. Pełen profesjonalizm od pierwszego spotkania do realizacji zamówienia. Profesjonalne doradztwo, wnikliwa ocena miejsca montażu i dobranie odpowiedniego kominka. Montaż - fach w rękach montażystów to mało powiedziane. Wykonanie dokładne, solidne i w dodatku szybkie. "Otwarty umysł" na każdym etapie prac montażowych . Sposób pracy i wykonanie świadczy o ogromnym doświadczeniu tych Panów.
Joanna Żurek
Joanna Żurek
2023-12-28
Z całego serduszka polecamy firmę ExpertKominki, pełen profesjonalizm i cudowne podejście do klienta,montaż na najwyższym poziomie,kontakt z firmą rewelacja,kominek zachwycający i niesamowicie wydajny i ekonomiczny polecam każdemu
Andrzej Szymczak
Andrzej Szymczak
2023-12-19
Bardzo jestem zadowolony z waszych usług. POLECAM
piokru
piokru
2023-12-16
Profesjonalne podejście do klienta, dużo cennych porad, szybka i sprawna realizacja. Polecam serdecznie.
Tomasz Lewandowski (profi-mal)
Tomasz Lewandowski (profi-mal)
2023-11-27
Dziękujemy firmie expert kominki za realizację montażu, doboru i uruchomienia kominka. Pełen profesjonalizm , chłopaki naprawdę znają się na robocie. Polecam z całego serca wszystkim , którzy chcą delektować się ciepłem domowego ogniska. Wisienką na torcie była wizyta właściciela, który zrobił pierwsze odpalenie kominka oraz pokazał jak prawidłowo użytkować kominek . Ludzie z pasją i mega fachową wiedzą. Jak zamawiać kominek to tylko w Expert kominki.