Sposoby płatności

Sposoby płatności

W sklepie internetowym EXPERTKOMINKI możesz rozliczyć się na różne sposoby.
Formę płatności wybierasz w trakcie składania zamówienia.

Sposoby płatności dla klienta indywidualnego

Gotówka:

Za zamówione produkty płacisz dostawcy gotówką przy odbiorze zamówionego sprzętu. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

Przelew bezpośredni:

Składając zamówienie zostaniesz przekierowany na stronę firmy PayU S.A. - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę PayU S.A. wyślemy do Ciebie zamówione produkty.

Płatność kartą (Visa, Mastercard):

Po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU S.A., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Sposoby płatności dla dystrybutora

Przelew:

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas email z numerem rachunku, na który wpłacasz pieniądze. Po potwierdzeniu wpłaty na nasze konto towar zostanie wysłany zgodnie z wybranym standardem.

Gotówka:

Za zamówione produkty płacisz kurierowi gotówką przy odbiorze zamówionego sprzętu. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

Płatność PayU (Visa, Mastercard):

Niedostępne.