Koszty dostawy

Wysyłka i dostawa

Przy każdym produkcie podana jest cena brutto w PLN.
Nie zawiera ona kosztów transportu.

 

Warunki dostawy.

Paczki (waga przesyłki):
- do 30 kg dopłata 21 zł brutto,
- do 60 kg dopłata 42 zł brutto,
- do 90 kg dopłata 62 zł brutto,
powyżej 1845 zł brutto transport gratis za wyjątkiem produktów marki: MCZ, Red, Thorma, Kawmet, Cadel, Kobok. 

Palety (wartość faktury):
- do 4305 zł brutto dopłata 150 zł brutto,
powyżej 4305 zł brutto transport gratis za wyjątkiem produktów marki: MCZ, Red, Thorma, Kawmet, Cadel, Kobok. 

Produkty wysyłane z naszego magazynu dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej Schenker. Składanie zamówień odbywa się przez Internet po zalogowaniu się do sklepu lub bez rejestracji. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe i kompletne wypełnienie danych do przesyłki. Krótko po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzającą wiadomość e-mail ze szczegółami swojego zamówienia, w tym szacowany czas wysyłki i dostawy poszczególnych zamówionych produktów. Po wysłaniu przez nas przesyłki otrzymasz wiadomość z informacją o statusie przesyłki. Przebieg zamówienia możesz także śledzić w panelu klienta na stronie ExpertKominki.pl (gdy jesteś zalogowany). Upewnij się, że adres e-mail na zamówieniu jest prawidłowy oraz że wiadomość e-mail nie trafiła do folderu spam w Twoim kliencie poczty.

Biorąc pod uwagę najwyższy standard usług towar wysyłamy zaraz po skompletowaniu. Zazwyczaj nie trwa to dłużej niż 24-48h od momentu złożenia zamówienia przy wyborze zapłaty przy odbiorze. W przypadku płatności przelewem towar kompletujemy i wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty. 

 

W związku z bardzo szeroką ofertą naszej firmy czas realizacji produktów (których nie ma na naszym magazynie w Polsce), wygląda następująco:
- MCZ, RED, Kobok, Thorma, Cadel ok. 1-4 tygodnie,
- Sergio Leoni, J.Corradi - ok. 6-8 tygodni.

 

Szczegółowe koszty wysyłki zawsze są widoczne w procesie zakupowym. Są one uzależnione od wagi, wielkości produktu i kwoty zamówienia.