O firmie

Expertkominki to zlokalizowany w Szczecinie sklep zajmujący się przede wszystkim sprzedażą szerokiej gamy urządzeń grzewczych – kominków, piecyków kominkowych na drewno i pellet, kotłów na pellet oraz akcesoriów grzewczych – izolacji do kominków, kolan i rur spalinowych na pellet, turbin, sterowników i elementów DGP oraz wielu innych.

Nasz sklep nie funkcjonowałby w swojej obecnej formie, gdyby nie współpraca z producentami urządzeń grzewczych takimi jak MCZ, Red, Thorma, Cadel, Kobok, Kawmet, Sergio Leoni, HKS Lazar, Slimko, Unico, Arysto. Dzięki nim i ich najwyższej jakości produktom jesteśmy w stanie zaopatrywać naszych klientów w nowoczesne i solidne paleniska.

Zastanawiasz się, który z produktów z naszego asortymentu będzie odpowiedni do potrzeb Twojego domu ? Nasz personel zapewni Ci kompleksową obsługę – doradzi, które urządzenie i jakie akcesoria wybrać, oraz jak dbać o kupiony sprzęt. Oprócz sprzedaży kominków, piecyków kominkowych i innych oferujemy także montaż naszych urządzeń.

W Expertkominki znajdziesz wszystko to, co potrzebne do odpowiedniego ogrzania domu lub mieszkania - bez nieestetycznych zabrudzeń, bez toksycznych oparów i zajmowania zbyt dużej ilości miejsca. Za to gwarantujemy trwały, wykonany z dbałością o szczegóły i pięknie wyglądający sprzęt, który posłuży Tobie i Twojemu domowi przez długie lata.

Jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów, ale chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Skontaktuj się z nami – napisz, zadzwoń lub odwiedź osobiście nasza siedzibę w Szczecinie.